Nasze cele

Nasze cele to przyjazna i pomocna porada oraz wysokiej jakości usługi komputerowe. Kompletne wsparcie w zakresie IT dla ludzi, którzy chcą się tylko zajmować swoją pracą.

Jakość naszych usług oraz zwracanie uwagi na każdy szczegół są niezwykle cenione przez naszych klientów.

Wiemy, że odgrywamy bardzo istotną rolę w codziennym zarządzaniu interesami naszych klientów i traktujemy tą rolę naprawdę poważnie.

Szybkość i profesjonalizm - to cechy, które nas wyróżniają; dajemy klientom 100% satysfakcji.

Panoramic-Concepts Did you knowJeżeli problemy z komputerem powodują w Twoim życiu poważny stres – jesteśmy tu po to, by Ci pomóc.

Stressfree-ITzapewnia umiejętności potrzebne do usunięcia złośliwego oprogramowania (malware) pochodzącego z internetu, takiego jak wirusy i szpiedzy oraz oprogramowania zawierającego funkcję wyświetlającą reklamy internetowe (adware), które mogą conajmniej spowolnić codzienną pracę Twojego komputera, zaś w najgorszym przypadku wykraść z Twojej przeglądarki dane dotyczące stron, które odwiedzasz najczęściej (a nawet szczegóły Twojego rachunku bankowego/karty kredytowej) lub zainstalować błędny kod do Twojego komputera, wystawiając bezpieczeństwo informacji związanych z Twoim biznesem na poważne ryzyko.

Możemy pomóc w utrzymaniu skuteczności Twoich interesów

poprzez maksymalne skrócenie czasu, kiedy komputer nie działa z powodu błędów systemowych – przywrócenie pracy komputera po nagłej awarii systemu i dostarczenie narzędzi, które spowodują, że do takiego stanu nie dojdzie ponownie.

Możemy wreszcie zapewnić Twoim interesom wzmocnienie online, dając Ci szybką, sprawną, efektywną, łatwą w dostępie i dobrze zaprojektowaną stronę internetową, która przyniesie Ci dodatkowy dochód bez większych nakładów finansowych. Możemy także ulepszyć Twoją istniejącą stronę internetową, tak, by - za sprawą naszego działu marketingu - przyciągnęła wielu nowych odwiedzających i zyskała szerszą obecność w sieci.

Dlaczego my?

  • Kupujesz stronę internetową od drogiego projektanta lub próbujesz stworzyć jej zarys własnoręcznie, ucząc się skomplikowanego oprogramowania.

  • Kupujesz certyfikaty bezpieczeństwa transakcji.

  • Kupujesz dla swojej strony system obsługujący zakupy internetowe.

  • Płacisz projektantowi za zaprojektowanie Twojej strony.

  • Kupujesz system obsługujący handel internetowy by zajmował się procesem zamówień.

  • Kupujesz bazę danych sprzedających i klientów

  • Płacisz projektantowi za każdym razem, gdy chcesz zaktualizować i unowocześnić swoją stronę

  • Płacisz za Merchant ID by przeprowadzać internetowe transakcje za pomocą karty kredytowej

  • Płacisz za bezpieczny, godny zaufania i dynamiczny hosting

  • Nie musisz martwić się o wszystkie te rzeczy, możesz za to skoncentrować się na tym, co znasz najlepiej – na swoim biznesie!

Z Panoramic-concepts.com wszystko, czego potrzebujesz jest objęte dla Ciebie opieką bez Twojego udziału.